Casa Das Orquideas
Casa Das Orquideas har udsigt over haven og ligger 19 minutters gang fra Guaratiba, Prado i Prado.
- Lokale seværdigheder
- Guaratiba Strand704 km
- Guaratiba, Prado906 km
- Lufthavne
- Mucuri lufthavn162 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Kedel
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
På værelset
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Gratis toiletartikler
Vigtig meddelelse
Indtjekning: fra 12:00
Udtjekning: fra 08:00 indtil 12:00
Ofte stillede spørgsmål
- 🚗
Hvor kan jeg efterlade mit køretøj under opholdet i et Casa Das Orquideas hotel?
Et Casa Das Orquideas hotel giver en gratis privat parkering til at parkere din bil ved. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i det Casa Das Orquideas hotel?
Kunder bør tjekke ud fra det Casa Das Orquideas hotel ved 12:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i Casa Das Orquideas hotel?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på Casa Das Orquideas hotel er 127$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale. - ❓
Hvilken slags pool er der på det hotellet?
Der er en swimmingpool på hotellet.